Movies
Ratings
37
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0