Movies
Ratings
740
BugoniaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5- VirusRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Captain Volkonogov EscapedRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5