Movies
Ratings
159
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 2.0
BeatRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0