Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
AliRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5