Movies
Ratings
434
The WitnessRated ★ 2.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Eden LakeRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Jimmy Neutron: Boy GeniusRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0