Titles you rated
Go! AnpanmanRated ★ 4.5- Chibi Maruko-chan Season 2Rated ★ 4.5
- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 4.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.5
Sweden LaundryRated ★ 3.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0