Movies
Ratings
16
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
MirrorsRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
MamaRated ★ 0.5
Ghost ShipRated ★ 3.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5