Movies
Ratings
195
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
JackieRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.5
The BeguiledRated ★ 3.5
Tom of FinlandRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5