Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 1.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 1.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 3.5
The BodyRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 1.5
Horror StoriesRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0