Series
Ratings
13
Delicious GuysRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0