Movies
Ratings
104
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0