Movies
Ratings
64
John WickRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0