Titles you rated
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0