Titles you rated
FluRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
TedRated ★ 1.5
No BreathingRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0