Titles you rated
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
ParadiseRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Someone You LovedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0