Movies
Ratings
99
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
HancockRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0