Series
Ratings
102
Apple Cider VinegarRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 1.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0