Titles you rated
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.5
Never Ending StoryRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0