Movies
Ratings
319
MoneyRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Kate & LeopoldRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.5
The CommuterRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 4.5
Lars and the Real GirlRated ★ 2.5