Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0