Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
The Prince & MeRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 2.0