Movies
Ratings
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5