Series
Ratings
65
My First TimeRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.5