Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Temple GrandinRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0