Titles you rated
The DescentRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
MemoriesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0