Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0