Titles you rated
TranscendenceRated ★ 4.5
Mission to MarsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0