Movies
Ratings
45- Sophie's ChoiceRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5