Titles you rated
The SubstanceRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 1.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
DuneRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
WishRated ★ 1.0