Movies
Ratings
35
Le Grand ChefRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5