Movies
Ratings
1046
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
Gretel & HanselRated ★ 0.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 3.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0