Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5