Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5