Movies
Ratings
104
FilthRated ★ 1.5
Death BellRated ★ 2.5- DoctorRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 3.5
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
HannaRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0