Movies
Ratings
880
Ghost RiderRated ★ 2.5
EraserRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 0.5
10,000 BCRated ★ 0.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.5
Fist of LegendRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
The TransporterRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 4.0