Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Oh! My GranRated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 3.5- Holy PunchRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0