Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
True BeautyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.5
User Not FoundRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0