Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5