Titles you rated
The Final DestinationRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Red FamilyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Sky HighRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 4.5