Titles you rated
Dark MatterRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
HeelsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.5