Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0