Titles you rated
White SquallRated ★ 5.0
The 6th DayRated ★ 3.5
Monster HuntRated ★ 3.5
Maid in ManhattanRated ★ 2.5
ShineRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
GrabbersRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Step BrothersRated ★ 1.5
The ClinicRated ★ 3.0
OmnivoresRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0