Titles you rated
Don't BreatheRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.0
A Company ManRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0