Series
Ratings
107
The King in LoveRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0