Movies
Ratings
455 The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
 The MercilessRated ★ 3.0 The MercilessRated ★ 3.0
 A Simple FavorRated ★ 3.5 A Simple FavorRated ★ 3.5
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
 The MatrixRated ★ 4.5 The MatrixRated ★ 4.5
 On the Basis of SexRated ★ 4.0 On the Basis of SexRated ★ 4.0
 How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0 How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 ExitRated ★ 3.5 ExitRated ★ 3.5
 Sector 7Rated ★ 1.0 Sector 7Rated ★ 1.0
 300: Rise of an EmpireRated ★ 0.5 300: Rise of an EmpireRated ★ 0.5
 The Beauty InsideRated ★ 3.0 The Beauty InsideRated ★ 3.0
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
 DolittleRated ★ 3.5 DolittleRated ★ 3.5
 The ClosetRated ★ 2.5 The ClosetRated ★ 2.5
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 Extreme JobRated ★ 5.0 Extreme JobRated ★ 5.0
 Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5 Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
 Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5 Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5