Movies
Ratings
31
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0