Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
MistyRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5