Movies
Ratings
304
Your Name.Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0