Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 1.5
Hi.5Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5