Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Always HomeRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 2.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5